Chaharmahal & Bakhtiari Rural Water and Waste Water Company
سال 1399،جهش تولید
صرفه جویی نکنید جیره بندی حتمی است
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال و بختیاری سرپرست این شرکت از لزوم صرفه جویی در مصرف آب آشامیدنی در ماههای گرم پیش روی سال جاری خبر داد.

     به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال و بختیاری سرپرست این شرکت از لزوم صرفه جویی در مصرف آب آشامیدنی در ماههای گرم پیش روی سال جاری خبر داد.

    آقای سهراب بهرامی با اعلام این خبر افزود: مدیریت مصرف وصرفه جویی در مصرف آب شرب در فصل تابستان از الزامات اجتناب ناپذیر خانواده ها در جهت جلوگیری از هدر رفت آب این ماده بی بدیل وغیر قابل جایگزین است.

    مهندس بهرامی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا ولزوم رعایت بهداشت فردی بخصوص شستشوی مکرر دستها به خودی خود مصرف آب را امسال در مقایسه با سالهای گذشته بالا برده که نیاز است خانواده های محترم آموزشهای لازم را به فرزندان خود در مورد بستن شیر آلات در هنگام استفاده از مایع دستشوئی بدهند.

   وی با اشاره به مشقتهای فراوان تولید ، گندزدایی و توزیع آب شرب از مشترکین محترم روستایی درخواست نمود ضمن رعایت نهایت صرفه جویی در مصرف آب از استفاده آب آشامیدنی برای ساخت وساز ، باغکاری و استفاده از آب شرب جهت مصارف غیر شرب جدا خودداری نمایند.

    نامبرده با یاد آوری اینکه کلید مدیریت مصرف آب در خانواده ها بیشتر در دست خانمها می باشد تاکید نمودند خانمهای خانه دار ضمن باز خوانی راههای صرفه جویی در مصرف آب آشامیدنی برای خود واعضای خانواده به یاد داشته باشند که آب مایه حیات است نه جاروی حیاط.

   سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال و بختیاری با اعلام افزایش بیش از 30 درصدی مصرف آب آشامیدنی در روستاها در مقایسه با سال گذشته یاد آوری کرد مردم عزیز ، محترم و با فرهنگ استان صرفه جویی نکنند جیره بندی حتمی است.

   قابل ذکر است شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال و بختیاری روزانه نودوپنج میلیون لیتر معادل 95000 مترمکعب آب آشامیدنی تولید می کند که پس از گند زدایی وذخیره سازی در بین مشترکین روستایی استان توزیع می گردد که با این حساب مصرف روزانه هر نفر 290 لیتر است در صورتی که سرانه مصرف آب در شبانه روز بر اساس آئین نامه ها واستانداردها 130 لیتر در شبانه روز می باشد.

                      روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال و بختیاری
تاریخ:
1399/03/24
تعداد بازدید:
138
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس: استان چهارمحال و بختیاری، شهرکرد، بلوار طالقانی، مجتمع ادارات، شرکت آب و فاضلاب روستایی

کد پستی: 8817654681 صندوق پستی: 1444 - 61335
تلفن: 9-32245186-038 نمابر: 32245190-038
پست الکترونیکی: Info@abfar-chb.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال و بختیاری می باشد.
Powered by DorsaPortal